Login

AutoMaster

Sõidukimüüjad on rahul: AutoMaster aitab kliente hoida

Iga automüügi ettevõtte edu pant on rahulolevad kliendid – kliendid, kes on lojaalsed ja suurendavad ettevõtte läbimüüki.

CDK Global AutoMaster aitab igal sammul sidet kliendiga tugevdada: kliendi esimesest otsingust müügitehinguni, seejärel aga juba iga-aastastel ülevaatustel, korralistel hooldustel, varuosade ostul ja lõpuks järgmise auto valimisel. AutoMaster võimaldab teil seda protsessi juhtida ja igal sammul maksimaalselt teenida.

CDK Global – Teie IT-partner

Parimad kasutavad parimat. CDK Global on sõidukite jaemüügilahenduste ja ärilahenduste juhtiv pakkuja ning AutoMaster on meie üliedukas haldustarkvara autoettevõtetele (DMS). Sellega teenite rohkem ja püsite konkurentidest ees.

Abi kogu meeskonnale

AutoMaster toetab kõiki teie müügiesinduse osakondi:

Turundus

Paremate tulemuste saavutamiseks peate oma kliente paremini tundma.

Lisateave

Müük

Teeme kogu protsessi selgesti nähtavaks – tulemuseks on tõhusam töö ja rohkem müüki.

Lisateave

Hooldus

Hästihallatav tööjõud töötab tulemuslikumalt.

Lisateave

Varuosad

Parem ülevaade varudest ja müügist ning toimingute hõlpsam teostamine.

Lisateave

Kõik vajalikud vahendid

AutoMaster pakub vahendeid kasumi suurendamiseks, tootlikkuse tõstmiseks, kulude vähendamiseks ja klientide rahulolu suurendamiseks igal teie tegevusalal. See tarkvarapakett aitab teil igapäevaselt oma eesmärke saavutada.

Sobib nii suurtele kui väikestele

AutoMaster on paindlik ja skaleeritav. See toetab iga automüüja igapäevatööd, olenemata sellest, kas tegu on üksiku müügikoha või suure müügiketiga. Lisaks ühildub AutoMaster sujuvalt kõikide suuremate auto- ja varuosatootjate infosüsteemidega.

Globaalne ja kohalik

CDK Global mõistab teie tegevusala spetsiifilisi raskusi. Meie oleme ainus ülemaailmsete kogemustega DMS-partner, kes teab kohalikust turust piisavalt, et teie tegevust toetada.

Soovin lisateavet