Login

AutoMasteri varuosamoodul

PartsLaovarude täpne haldamine aitab rohkem teenida

AutoMaster hõlbustab varuosade müümist ja laovarude haldamist, et saaksite keskenduda kvaliteetsele klienditeenindusele.

Täpsem laovarude haldamine

  • Võimaldab varuosi ja tarvikuid sorteerida frantsiisimärkide, asukoha, tarnijate, tooteliikide ja kordustellimuste või isegi sooduskoodide põhjal.
  • Näete iga varuosa numbri kohta hetke tegelikku laoseisu: esitatud tellimusi, varusid ja tellimuste täitmiskuupäevi.
  • Varuosad ei saa enam kunagi ootamatult otsa, kuna meie süsteem võimaldab pidevat laovarude haldamist ja teisi logistikafunktsioone.
  • Otseühendus kõikide suuremate sõidukitootjate infosüsteemidega tagab uusimad andmed hindade kohta

Varuosade nutikam ostmine ja müük

AutoMaster aitab raha säästa, hallates kõiki varuosatehinguid: hindade ja allahindluste päringuid, erilepinguid ja valuutatehinguid. Nii võite alati kindel olla, et iga klient saab õige hinna ja ka teie maksate õiget hinda. Kõik varuosatehingud kantakse andmebaasi, mida analüüsides saate teavet nõudluse trendidest, et vältida varuosade defitsiiti.

Lihtne tellimine

AutoMaster võimaldab hallata tellimuste tarnimist ja logistikat nii üksikute varuosade kui ka suurte tellimuste puhul. Varuosade tellimused saadetakse elektrooniliselt otse sõidukitootjate infosüsteemidesse. See sujuv protsess võib aidata teie müügiketil paremaid varustustingimusi saavutada ning varuosade defitsiitsust vältida.

* Üksikasjad erinevate varuosatarnijate infosüsteemide kohta on saadaval järelepärimisel

eLadu

eStock võimaldab klientidel varuosi teie AutoMasteri süsteemi vahendusel internetis tellida Kliendid valivad vajalikud varuosad ja lisavad need oma ostukorvi ning tellimus edastatakse AutoMasteri kaudu samuti nagu iga teine varuosatellimus. eStock pakub kõiki vajalikke võimalusi neile klientidele, kes eelistavad remonditöid teistes töökodades teha. Ühtlasi võimaldab see nendega sidet säilitada ja säästab teie töötajate väärtuslikku aega.

Juhtmeta andmekogumine

Juhtmeta andmekogumine (Wireless Data Collection) võimaldab varuosade laovarude haldamist kõikjalt töökojas või laos. Arvutivõrguga ühendatakse väikesed pihuarvutid, mille abil lukksepad, müügimehed ja laotöötajad saavad kasutatavaid või lattu tagastatavaid varuosi skannida. Seega on iga varuosa varude andmed alati täpsed. *

Soovin lisateavet