Login

AutoMasteri hooldusmoodul

AftersalesTõhusam hooldustöökoda

AutoMaster aitab töid lukkseppade vahel jaotada ning hooldustöökoda maksimaalselt täis hoida (maksimaalse kasumi teenimiseks). Saate igapäevaseid töid ja pikaajalisi trende täielikult juhtida ning reaalajas kuvada.

Võimalikult kiire hooldus

Eelnevalt määratud töögraafikud ja töötajate oskused võimaldavad hooldusvõimekust täpselt arvutada. Seega saate uued tööd kiiresti ja kindlalt vastu võtta ning igale kliendile piisavalt aega pühendada. Meie põhjalik puhkuste ja komandeeringute plaanimise süsteem väldib ajahätta sattumist.

Lukkseppade ajakasutuse täpne jälgimine

Aidake oma meeskonnal optimaalselt töötada: meie tarkvara võimaldab kõiki remonditellimusi, lukkseppade tegevust ja kasutamata tööjõudu täpselt jälgida ja juhtida.

 • Reaalajas visuaalselt kuvatavad tootlusaruanded aitavad töökoja tõhusust parandada. Remonti tulemata jätnud või hilinenud sõidukid on värvikoodis ja hästi nähtavad.
 • Sissetulnud sõidukite kiireloomulisuse järgi jaotamist hõlbustab AutoMasteri elektrooniline sõiduki tehnokontrollisüsteem (Vehicle Health Check, VHC) (müüakse eraldi).
 • Oluliste tootlikkusnäitajate indikaator (Key Performance Indicator, KPI) kuvab tootlikkuse ja tööjõukasutuse andmeid graafiliselt. Andmed lukkseppade, meeskondade või töökodade kaupa
 • Võite klientidele sõiduki valmisolekust koheselt SMS-i kaudu teatada

Digitaalne tehnokontroll

Sõidukite tehnokontrollisüsteem (Vehicle Health Check, VHC) on AutoMasteri hooldusmooduliga koos toimiv hooldustööde aruandlusvahend, mis aitab hooldusosakonna tulusid suurendada. Kui hooldemehhaanikud leiavad kontrollimise käigus kiireloomulise või soovitatava remonttöö, salvestavad nad selle mobiiltelefoni või tahvelarvutiga. Seejärel lisatakse töö automaatselt DMSi remonttööde hulka osana kliendile pakutavast hooldusteenusest.

VHC on:

 • lihtne. hooldemehhaanikud panevad vajalikud remonttööd kirja tahvelarvuti või mobiiltelefoni abil.
 • tõhus. VHC on AutoMasteriga ühendatud – vajalikud remonttööd lisatakse automaatselt hooldusteenuse remonttööde nimekirja.
 • võimas. Suurendage oma hooldusest saadavat tulu, märgates ja teostades kiireloomulisi remonttöid ajal, kui sõiduk on veel töökojas.
 • töökindel. Püsikliendid oskavad hinnata tõeliselt töökindla masina antavat meelerahu.

eTeenindus

Hooldusaja broneerimine internetis

Kliendid, kes on harjunud internetis lennupileteid ostma ja restoranides laudu kinni panema, rõõmustavad kindlasti, kui pakute sama võimalust ka sõiduki hooldamiseks. AutoMaster eService võimaldab seda.

eService ühildub otse teie esinduse veebilehega ning võimaldab klientidel kogu registreerimisprotsessi ühes aknas teostada.

Toote põhieelised on järgmised.

 • Kiire ja lihtne installida
 • Kliendid saavad 24 tundi ööpäevas uusimaid andmeid, kusjuures järgmised vabad hoolduskuupäevad on esile tõstetud.
 • Hooldustöökodade meistritele saadetakse automaatselt kokkulepitud tööde meeldetuletusi; kliendid saavad meeldetuletusi e-posti, SMS-i või telefoni teel.
 • Leheküljel kuvatakse eripakkumisi ja reklaame, et tuua teile lisatulu.
 • Süsteem võib hõlmata mitut erinevat hooldustöökoda, et kliendid saaksid endale mugavaima valida.
 • Ühilduv AutoMasteri sõnumimooduliga (Messaging) ja eelregistreerimismooduliga (Call Center)*

*Moodulite Messaging ja Call Center kasutamiseks tuleb osta eraldi litsentsid

Asendusautode haldus

Asendusautode haldamise funktsioon lihtsustab asendusautopargi haldamist oluliselt. Süsteem broneerib asendusauto kohe, kui broneerite lukksepa tööaja, kusjuures iga sõiduki vabad kasutusajad on selgesti nähtavad. Kaasas on kõiki hooldustoiminguid hõlmavad funktsioonid, et kõik teie asendusautod oleksid võimalikult optimaalses hõives ja kliendid võimalikult rahul.

Rehvihotell

Klientidele ei meeldi talve- ja suverehve vedada ning oma garaažis hoida. Säästke neile vaeva ja tooge nad alati enda juurde tagasi, kasutades AutoMasteri rehvihoiusüsteemi Rehvihotell. Rehvihoiusüsteem Tyre Hotel kirjutab olemasolevate kliendi andmete põhjal lepingu, loob andmebaasikirjed ja prindib sildid ning pakub isegi uute autode ostjatele tehingu sõlmimise ajal rehvihoiulepingut. *

Soovin lisateavet