Login

Haldusmoodulid maaletoojatele (IMM)

Ülevaade

Sõidukite turustajad, maaletoojad ja eksportijad tegutsevad kiirestimuutuval ja keerulisel turul ning sõltuvad oma tegevuse tõhususe suurendamiseks ja kasumi teenimiseks üha enam IT-partneritest. CDK Global on juba üle 30 aasta pakkunud põhjalikke ja paindlikke lahendusi, mis on loodud täpselt selle ala ettevõtetele.

CDK Global on ennast tõestanud koostöös enam kui 25 riigi tootjate ja turustajatega; me esindame suuremat osa maailma seeria- ja eritootjatest. Maaletoojatele mõeldud haldustarkvara (IMS) AutoMaster on täielikult skaleeritav, et täita tootjate ja nende tütarfirmade, väikeste ja suurte üksikturustajate ning turustuskettide nõudeid.

Maaletoojatele mõeldud haldustarkvara (IMS) AutoMaster toetab palju erinevaid sõidukeid: sõiduautod, veoautod, liikurmasinad, põllumajandusmasinad, veesõidukid ja mootorrattad.
Kui vajate lisateavet CDK Global IMS-i kohta või leiate, et teil oleks vaja veidi teistsugust lahendust, pöörduge palun CDK Global poole:dsi_imsinfo@cdk.com

Eelised

  • Tõhusam äritegevus – DMSi- või veebipõhises esinduste portaalis on sõidukite tellimine, hoolduslepingute haldamine ja garantiinõuete menetlemine kiire ja hõlbus.
  • Parem tarneahela haldamine – sõidukite tarneahel on täielikult nähtav algpunktist ja transpordist laovarudeni välja.
  • Paremini juhitav garantiinõuete menetlemine – tänu veebipõhisele garantiinõuete valideerimise süsteemile, tagasikutsumiste veebipõhisele haldamisele ja garantiivaruosade tellimisele on garantiivõrgustiku nõuete esitamine lihtsam ja garantiinõuded paremini kontrollitud, mis omakorda vähendab kulusid ja säästab aega.
  • Informeeritud otsused – lihtne juurdepääs teabele ja olulistele toimivusnäitajatele.
  • Suurem kasum – äritegevuse ja varade süsteemne haldamine vähendab kasutajate töökoormust.
  • Integratsioon DMS-tarkvaraga – tõhusam töö tänu integreeritud ja lihtsustatud protsessidele.

Üksikasjad

Modulaarne süsteem
AutoMasteri maaletoojatele mõeldud haldustarkvara (Importer Management System, IMS) on modulaarne lahendus, mis on täielikult integreeritav AutoMasteri sõidukimüüjatele mõeldud haldussüsteemiga.

Logistikamoodul sõidukite maaletoojatele (VIL)
Logistikamoodul sõidukite maaletoojatele (Vehicle Importer Logistics, VIL) toetab sõidukite, tellimuste ja logistikaandmete haldamist. See võimaldab sõidukimüüjal, maaletoojal ja tehasel omavahel andmeid jagada ning vajadusel andmeid kolmandatele osapooltele või riigiametitele edastada.

Garantiimoodul (VIW) 
Garantiimoodul (VIW) on mõeldud kõrgetasemeliseks suhtluseks sõidukimüüja, maaletooja ja tehase vahel ühe- ja mitmekaubamärgilise tarneahela puhul. VIW hõlmab veebipõhiseid lahendusi väikeste turustajate toetamiseks või töökodadega garantiiprotsessi käigus kontakteerumiseks. Seda võib kasutada ka koos teiste tarkvaratootjate DMS-idega.

Varuosade logistikamoodul (DPA)
DPA-moodul aitab toetada varuosade müügi- ja tellimisprotsesse turustaja, maaletooja ja tehase vahel. Tellimusi saab esitada käsitsi või automaatselt (vastavalt AutoMasteri laovarude haldamismooduli väärtustele); vajadusel võib kasutada ka ABC-analüüsi.
Nationwide Database (NWD)

Nationwide Database võimaldab paljude erinevate andmete jagamist. See moodul on mõeldud spetsiaalselt suurtele müügikettidele ja mitme esindusega turustajatele, kellel on erinõuded hooldusajalugude, varuosade kättesaadavuse, tarnijate jms teabe hankimiseks.

Sõidukite maaletooja teenuseleping (VIS)
VIS-moodul pakub integreeritud funktsioone maaletooja teenuselepingute toetamiseks ning pakub nii esindusele kui ka maaletoojale palju erinevaid andmeid, näiteks hooldustööde arved DMS-ist IMS-i (nt garantiinõuetega seoses) ja sõidukite garantiiga seotud andmeid.

Side tehastega
AutoMaster IMS hõlmab ühendust paljude tehaste infosüsteemidega ning võimaldab elektroonilist tellimist, arvete esitamist, sõidukite ja varuosade algandmete pärimist ning garantiinõuete menetlemist.

Turustajate ja sõidukimüüjate veebiportaal
See veebipõhine portaal pakub turustajatele ja sõidukimüüjatele reaalajas andmeid varuosade hinna ja kättesaadavuse kohta, sõidukite laovarude kohta, võimaldab tellimist ja saadetise jälgimist ning garantiinõuete menetlemist ja haldamist.

*Tähelepanu! Siin kirjasolevad omadused ja teenused võivad oleneda tarkvara versioonist ja sihtturust.
Soovin lisateavet