Login

Pressiteade

Tallinna Tehnikakõrgkool lisas AutoMasteri tarkvara oma transporditeaduskonna õppeprogrammi

Koostöös Tallinna Tehnikakõrgkooli ning Amserv Grupi AS’iga (Toyota, Opel, Hyundai ja Peugeot edasimüüja), alustas CDK AutoMaster DMS tarkvara õpetamist Tallinna Tehnikakõrgkooli transporditeaduskonnas.
 
Projektiga alustati 2014 aasta septembris. Kursus annab ülevaate autoesinduse tööprotsessidest ning kliendi teenindamise põhitõdedest. Kursus sisaldab ka praktikume, mille käigus on õpilastel võimalik AutoMaster tarkvaraga lähemalt tutvuda.

Aimar Lukk, Tallinna Tehnikakõrgkooli transporditeaduskonna dekaan: " TTK Transporditeaduskonnas saab õppida rakenduskõrghariduse õppekaval 4 aastaga autotehnika eriala spetsialistiks.
Meie eesmärk on pakkuda tudengitele haridust, mis võimaldab neil olla tööturul konkrentsivõimelised. Kuna AutoMasterit kasutavad paljud Eesti ettevõtted, tundus loogiline lisada AutoMaster õpingukavasse.”

Kristel Luur, Amserv Grupi AS kvaliteedijuht: "See on meie huvides, et noored inimesed omandaksid teadmisi, kuidas autoettevõtted töötavad ning omaksid ülevaadet tarkvarast, mida autoettevõtted oma igapäevatöös kasutavad. Tänaseks on juba osa kursusest osa võtnud tudengitest asunud meie ettevõttes praktikale.“

Kursus on õpilaste poolt hästi vastu võetud ning praeguseks on selle edukalt lõpetanud 70 tudengit.