Login

Edukad partnerlussuhted

CDK Global on oma järgmiste partnerlussuhete üle väga uhke:

Cisco logoCDK Global Services kinnitab Cisco partnerlust
Cisco SMB valis meid taaskord aasta partneriks ja tunnustas ettevõtte CDK Global Services teeneid hea teenusepartnerina. Oleme jätkuvalt Cisco 8 parima partneri hulgas. CDK Global jätkuvad investeeringud oma inimestesse ja tehnoloogiasse ja tihedad ärisuhted Ciscoga võimaldavad CDK Global-l pakkuda klientidele kõrgetasemelist tarkvaraarendust, tarkvara rakendamist ning võrgu- ja sidelahenduste tuge.


Citrix logoEttevõtte Citrix rakendused CDK Global klientidele
CDK Global on ettevõtte Citrix akrediteeritud partner. Citrix suudab klientidele üle kogu maailma igal ajal rakendusi ja töölaualahendusi pakkuda ning on kaugtööstrateegiate teostamiseks oluline partner.


CDK Global partnerlus ettevõttega DellDell logo
CDK Global-l on Delliga ainulaadne otsepartnerlus, mis võimaldab meil klientidele pakkuda uusimat tehnoloogiat ja selle juhtiva kaubamärgi tooteid. See globaalne leping võimaldab CDK Global-l pakkuda Dell Optiplex™ ja Latitude™ tooteid väga soodsa hinnaga.


Nortel tunnustab CDK Global-dNortel logo
CDK Global on SMB akrediteeritud partner andmelahenduste, turvaliste mobiilsete lahenduste ja koondhäälside alal. Seoses SMB partnerlusega ja osalusega nende CDK Global-programmis (Accelerate Partner Programme) on tunnustatud CDK Global asjatundlikkust ja oskusteavet telefoniteenuste ja koondhäälside alal ning CDK Global saab kasutada kõiki Norteli pakutavaid telefoni-, koondhäälside- ja mobiilsidelahendusi.


CDK Global Services on ettevõtte Red Hat „Runtime Partner”Redhat logo
Red Hat on maailma juhtiv Linuxi ja avatud lähtekoodiga teenuste (st kõikidele kasutajatele kättesaadavate teenuste) pakkuja. Paljud CDK Global insenerid on omandanud Red Hat sertifikaadi ning ettevõte on täitnud vajalikud nõuded ettevõtte Red Hat partnerlusprogrammis „Runtime Partner” osalemiseks. CDK Global saab sellest programmist oma toodetega kasutamiseks müügieelse protsessi ja arendusprotsessi jaoks vajalikke materjale, mis aitavad meie klientidel oma müüki suurendada ja uusi turundusvõimalusi leida.


Microsoft uuendab CDK Global kuldpartneristaatust Microsoft logo
Microsoft uuendas CDK Global sertifitseeritud kuldpartneri staatust. Sellega tunnustab Microsoft CDK Global kogemusi ja võimekust Microsofti infrastruktuuri-, tarkvara- ja riistvaralahenduste kasutamisel.


CDK Global loob partnerlussuhte ettevõttega Lexmark Lexmark logo
Lexmark annab juurdepääsu parimale tarkvarale märkimisväärsete soodustustega ning ettevõttel CDK Global Services on nendega ainulaadne partnerlussuhe. CDK Global teatab uhkusega, et on sõlminud Lexmarkiga uue lepingu tema printimis-, kopeerimis- ja skannimistoodete tarnimiseks ja tugiteenuste osutamiseks.

CDK Global-l on Lexmarkiga pikaajaline koostöökogemus ning see uus leping võimaldab meie klientidel soetada printereid märkimisväärse soodustusega. CDK Global pakub rõõmuga soodsa hinnaga suurt valikut Lexmarki printereid ja printimismaterjale.